Orari: E Hënë - E Premte 8:00 - 18:50

Mësimdhënës të shkollës sonë, së bashku me kolegët nga Greqia dhe Turqia

Mësimdhënës të shkollës sonë, së bashku me kolegët nga Greqia dhe Turqia, zhvilluan aktivitete pesëditore në Antali. Përveç punimeve në institucionet kulturore dhe arsimore, pjesë e agjendës ishte edhe vizita e vendeve me rëndësi turistike e historike në Antali.
Këto aktivitete janë pjesë e projektit “Hapat ekologjik” në Erasmus+, ku koordinator është shkolla belge.
Falënderojmë shkollën turke për mikpritjen.

E mëparshme Orë letrare për “5 Tetor”
icon_home_3

Linjat e ndihmës dhe
Numrat e urgjencës

Shkolla fillore “Imri Elezi” është themeluar me Vendim nr. 07-32/61 të datës 01.02.1980, ndërsa verifikuar me Aktvendim nr. 10-372/3 të datës12.04.1995 në Komitetin komunal për arsim, kulturë dhe kulturë fizike të Kuvendit të Komunës së Çairit – Shkup.

Na kontaktoni

Orari i Punës:

E Hënë – E Premte: 06:00–18:50
E Shtunë – E Dielë: Mbyllur

© 2024 SH.F. IMRI ELEZI - Të gjitha të drejtat e rezervuara | Crafted with ❤ by HOSTBAL.COM